Nacházíte se:

Španělsko

Jak poznáváme Španělsko.

Protože je všeobecně známo, že nejlepší motivací pro studium cizího jazyka je návštěva země, kde se daným jazykem mluví a kde si studenti sami mohou na vlastní kůži vyzkoušet, jak jsou schopni se dorozumět, jsou studijně-poznávací zájezdy do zahraničí pro studenty skvělou nabídkou.

Studenti španělštiny i ostatních jazyků mají možnost poznat Španělsko, respektive jednu jeho oblast a sice Katalánsko. Tento region nabízí mnoho krásných míst, která stojí za vidění. Během jednoho týdne se samozřejmě nedá stihnout vše, ale ty největší perly ležící na pobřeží Costa Brava rozhodně navštívíme. V programu jsou dva dny, kdy poznáváme Barcelonu s jejími památkami, které jsou většinou spojeny se jménem architekta Antoni Gaudího. Je to světoznámá katedrála Sagrada Familia, park Guell či casa Millá a Batlló. Úžasný zážitek je návštěva kláštera Montserrat vysoko v horách nebo rodného města malíře Salvadora Dalího a jeho muzea. Na programu nechybí ani výlet lodí podél pobřeží s návštěvou malebných středověkých vesniček či odpočinek u moře.

Své znalosti španělštiny si studenti mohou vyzkoušet v hotelu, kde jsou ubytováni, nebo při nákupu různých suvenýrů během pobytu. U studijně-poznávacích zájezdů je součástí programu kurs španělštiny s rodilými mluvčími.

Zážitků je vždy plno a tak se neloučíme navždy, ale pozdravem HASTA LA VISTA! (Na shledanou)