Velký úspěch v krajském kole ZO

Jan Brož postoupil do celostátního kola Zeměpisné olympiády!

Máme opět důvod k oslavě! Jan Brož, jeden z našich nadaných studentů, pokračuje ve své úspěšné cestě na poli zeměpisného poznání. Po skvělých výsledcích v okresním a krajském kole Zeměpisné olympiády, Jan nyní zamíří do celostátního kola, aby reprezentoval nejen naši školu, ale i celý náš kraj!

Jan Brož na druhém místě krajského kola

V krajském kole, které se konalo 27. března ve Žďáru nad Sázavou, Jan Brož opět ukázal svou brilantní zeměpisnou erudici a získal druhé místo! Jeho úsilí a nasazení byly odměněny a my mu srdečně blahopřejeme k tomuto vynikajícímu úspěchu!

Postup do celostátního kola

Ale to není vše! Jan se nezastaví pouze na krajské úrovni. S jeho druhým místem v krajském kole obdržel tzv. "divokou kartu" do celostátního kola, neboť bodový zisk těch nejlepších v Kraji Vysočina byl tak vysoký, že v celostátním srovnání skončil Honza na pátém místě a má možnost ukázat své schopnosti i na nejvyšší úrovni. Celostátní kolo se uskuteční ve dnech 25. až 26. dubna 2024 na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v pražském klání!