Nacházíte se:

Velký úspěch v celostátním kole ZO

Jan Brož zazářil i na celostátním kole Zeměpisné olympiády!

Jsme naplněni radostí, protože našemu talentovanému studentovi, Janu Brožovi, se opět podařilo dosáhnout vynikajícího úspěchu! Po úspěšném postupu z okresního a krajského kola se Jan zúčastnil celostátního kola 26. ročníku Zeměpisné olympiády, které se konalo ve dnech 25. až 26. dubna 2024 na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze na Albertově.

Jan Brož - 6. místo na celostátním kole

Jeho schopnosti a znalosti byly podrobeny náročnému testu, který zahrnoval multimediální test ve Velké geologické posluchárně, terénní část v okolí Albertova, práci s atlasem a písemný test geografických znalostí. Honza se v tomto vysoce konkurenčním klání nakonec umístil na parádním šestém místě!

Náhradník na Mezinárodní geografickou olympiádu iGeo

Ale to není vše! Janovo šesté místo a úspěšné řešení kategorie D ho činí náhradníkem na červencovou Mezinárodní geografickou olympiádu iGeo v Dublinu! Toto je obrovská pocta a důkaz jeho mimořádných schopností a úsilí!

Gratulujeme Honzovi k jeho úžasným úspěchům!

Gratulujeme Honzovi k jeho fantastickým výsledkům na celostátním kole Zeměpisné olympiády. Jeho úsilí a talent jsou inspirací pro nás všechny a jsme hrdí, že můžeme mít takového vynikajícího zástupce na naší škole.