Nacházíte se:

Úspěchy naší školy na Okresní zeměpisné olympiádě

Tři naši studenti excelovali v okresním kole a postupují do krajského kola!

Naši talentovaní studenti opět potvrdili svou excelentní úroveň v Zeměpisné olympiádě, která se konala 21. února. Tři z našich žáků si odnesli cenné úspěchy, což nás nesmírně těší. Zde jsou detaily o jejich skvělých výsledcích:

Jan Brož z 3. A - 1. místo v kategorii D

Jan Brož, žák třídy 3. A, oslnil svými znalostmi a získal první místo v náročné kategorii D. Jeho zapálení a úsilí bylo odměněno nejvyšším oceněním. Gratulujeme Janovi k jeho vynikajícímu úspěchu!

Marie Bartošková - 3. místo v kategorii D

Marie Bartošková, další z našich talentovaných studentů, získala třetí místo v téže kategorii jako Honza. Její znalosti a schopnosti jí zajistily místo na stupních vítězů. Gratulujeme Marii k tomuto skvělému výsledku!

Jan Mazanec - 2. místo v kategorii B

Jan Mazanec, student nižší kategorie B, dosáhl úžasného druhého místa. Jeho vytrvalost a odhodlání byly klíčovými faktory, které ho posunuly mezi nejlepší. Gratulujeme Janovi k jeho úžasnému úspěchu!

Všichni tři tito talentovaní studenti se nyní připravují na další výzvu - krajské kolo Zeměpisné olympiády. To se bude konat dne 27. března, a my všichni držíme našim zástupcům palce, aby dosáhli dalších skvělých výsledků a reprezentovali naši školu se stejným nadšením a úspěchem jako dosud.

Gratulujeme Janovi Brožovi, Marii Bartoškové a Janu Mazancovi k jejich úžasným výsledkům, a těšíme se na jejich pokračující úspěchy!