Nacházíte se:

Podzimní rodičovské schůzky online - návod

Návod, jak se připojit k třídním schůzkám.

Vážení rodiče, každý třídní učitel bude organizovat třídní schůzku prostřednictvím aplikace MS Teams v týmu své třídy. Jaký tým využijete pro schůzku, vám sdělí vaše dítě nebo váš třídní učitel.

Proto je pro vás jakožto rodiče nejjednodušší využít počítač, který používá vaše dítě pro školní online práci. A přihlásit se do příslušného týmu na jeho přihlašovací údaje a jeho účet.

Zkontrolujte si prosím (se svým dítětem), zda je na zařízení funkční zvukový vstup (mikrofon) a výstup (reproduktory nebo sluchátka).

Pro ty z rodičů, kteří se nechtějí (nebo nemohou) přihlásit prostřednictvím účtu svého dítěte, zašle každý třídní pozvánku spolu odkazem, na kterém se přihlásí do týmu jako host. Níže je přiložen v pdf návod pro rodiče, jak v tomto případě postupovat.

Podzimnírodičovské schůzky se budou konat ve dnech:

  • třídy obchodní akademie – v úterý 24. 11. 2020 od 16:00

  • třídy gymnázia – ve středu 25. 11. 2020 od 16:00

Vzhledem k současné situaci budeme schůzky organizovat výhradně v online režimu,

od 16:00 proběhne setkání s třídním učitelem (minimálně do 16:30). Rodiče se ke schůzce připojí prostřednictvím aplikace Teams (MS Office 365) podle návodu, který zveřejníme na webu školy před konáním schůzek. Rodiče se dozví aktuální informace a poté dostanou prostor k dotazům a připomínkám.

Následně v týdnu od 24. 11. do 1. 12. se budou konat individuální on-line konzultace s vyučujícími jednotlivých předmětů. Je vhodné, aby si rodič dopředu domluvil čas a formu setkání.

Soubory ke stažení: