Logická olympiáda

Během října proběhlo základní kolo logické olympiády pořádané společností Menza ČR. Každý student, který se do soutěže registroval, řešil ve zvoleném čase u počítače logický test.

V kategorii středních škol se zúčastnilo 11 studentů Gymnázia a v konkurenci 560 účastníků Kraje Vysočina 5 z nich postoupilo do krajského kola.

Krajské kolo se konalo v listopadu, a to mimořádně formou online. Mezi 59 účastníky se naši studenti umístili takto:

• 10. Magdaléna Kožichová
  • 13. David Tošer
  • 25. – 27. Tereza Maděrová
  • 33. – 34. Eva Haikerová
  • 38. – 40. Pavel Dvořák

V kategorii II. stupně ZŠ a nižšího gymnázia se zúčastnilo 10 našich žáků a v konkurenci 1136 účastníků Kraje Vysočina 9 z nich obsadilo pozici v první polovině celkového pořadí. Nejlepší hodnocení měl Vojtěch Machotka, na postup do krajského kola to však nestačilo.

Blahopřejeme všem k dosaženým výsledkům a těšíme se opět za rok.