Výsledky soutěže Co Vy a IT?

Úspěch našeho studenta v krajské soutěži.

Během distanční výuky se náš student Vojta Nápravník z 3.A zúčastnil soutěže "Co vy a IT?", kterou pro studenty uspořádal Kraj Vysočina. Cílem soutěže byla podpora a motivace studentů a studentek se zájmem o ICT.
Vojta se zúčastnil se svým projektem, který nazval "Herní vývoj" a předvedl komisi svůj zájem a vývoj v programování her. Porota, která přihlížela k technologické úrovni projektu, ale také zohlednila úroveň zpracování videa, nakonec Vojtu umístila v konkurenci 34 účastníků na krásné 5. místo a Vojta si ze soutěže odnáší krásný mobilní telefon.
Vojtovi moc blahopřejeme a jsme rádi za každého studenta, který je ochotný dělat něco nad rámec běžné výuky a ještě při tom reprezentovat naši školu. Děkujeme!

Více ve zprávě KÚ ZDE.