Ukázka psaní na klávesnici od devítinásobné mistryně světa

XXI. talentová soutěž žáků základních škol v psaní na klávesnici PC.

V pátek 20. října 2017 se v budově obchodní akademie konala již XXI. talentová soutěž žáků základních škol v psaní na klávesnici PC. Soutěže se zúčastnili zástupci ze 7 základních škol, celkem 42 žáků. Soutěžící psali po dobu 30 minut ve výukovém programu ZAV.

První 3 místa obsadili žáci za Základní školy Košetice, kteří si odvezli diplomy a věcné ceny. Soutěž družstev, kam se započítávají 3 nejlepší výkony žáků školy, vyhrála ZŠ Košetice, před zástupci ze ZŠ Čechtice a ZŠ Hořepník. Všichni soutěžící obdrželi za účast v soutěži pamětní list.

Výsledky jednotlivců i družstev naleznete v přiložených výsledkových listinách.

Všichni účastníci se zájmem zhlédli ukázku psaní od devítinásobné mistryně světa Ing. Heleny Zaviačičové.

Všem vítězům ještě jednou blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast v soutěži.

Soubory ke stažení: