Svačina pro Ukrajinu

Studentům a studentkám naší sekundy pod vedením jejich češtinářky Mgr. Lucie Maděrové se v úterý 15.3. podařil husarský kousek

– o velké přestávce proměnili aulu gymnázia v jedno velké tržiště se stánky, které nabízely různé laskominy a poživatiny: muffiny, řezy, buchty, donuty, perníčky, šlehačkové poháry, hamburgery, rohlíky s pomazánkou, párky v rohlíku (což bylo pochopitelně nejvytíženější pracoviště), domácí sýr i domácí chléb, teplé nápoje a mnoho dalších.

To vše proto, aby pomohli strádající Ukrajině a mohli částku za prodané výrobky poslat na humanitární účely - vybralo se neuvěřitelných 25 036,- Kč, které již směřují na konto nadace Člověk v tísni.

Děkujeme žákům, kteří se na akci podíleli, prokázali, že mají dobré srdce a situace ne zase tak daleko od našich hranic jim není lhostejná. Velký dík si zaslouží i jejich rodiče, protože bez jejich pomoci a podpory by se asi tato skvělá akce nemohla uskutečnit. A v neposlední řadě poděkování patří i všem „zákazníkům“, kteří některý z produktů zakoupili a často zaplatili mnohem vyšší částky, něž kolik ten který prodávající požadoval.

Děkujeme za vaši podporu