Svačina pro Ukrajinu II

Pokračování dobročinné akce na podporu Ukrajiny.

Na první dobročinnou „Svačinu pro Ukrajinu“, kterou pořádali studenti a studentky naší sekundy, úspěšně navázali první dubnový den naši nejmladší žáci, a sice primáni se svojí třídní učitelkou Kateřinou Popelkovou. Na velkou přestávku pozvali do auly veškeré osazenstvo školy a opět nabídli stravu různé chuti a konzistence i nápoje slazené i bez cukru. Na výběr tentokrát bylo sushi, různé druhy buchet, muffinů, závitků i dalšího sladkého pečiva, obložené bagety a housky, tousty a sendviče. Navíc někteří žáci prodávali i své rukodělné výrobky: velikonoční kraslice, pletené vlaječky a srdíčka v ukrajinských barvách, prstýnky, drátěné ozdoby do květináčů apod. A peněz vybrali opět hodně – téměř 21 000 Kč!

Děkujeme žákům (i paní profesorce), kteří akci připravili, a také jejich rodičům, protože bez jejich pomoci a finanční podpory by se pokračování Svačiny pro Ukrajinu uskutečnit nemohlo. A samozřejmě si dík zaslouží i všichni nakupující, protože za zvolené produkty často zaplatili mnohem více, než kolik ten který prodejce u svého stánku uváděl.

Přijměte tedy prosím naše upřímné poděkování.