Students ́ Business Day na obchodní akademie

3. ročník se vydařil

Ve středu 25.10.2017 proběhl na obchodní akademie 3. ročník "Students ́ Business Day", který připravili žáci 4. ročníku.

Na této akci žáci oboru obchodní akademie v rámci veletrhu fiktivních firem prezentovali výsledky své práce z předmětu praxe. Fiktivní firma je virtuální společnost, která je vedena jako by skutečně existovala. Simuluje reálné procesy, produkty a služby.

Students ́ Business Day byl pozvánkou pro žáky 9. tříd základních škol i pro širokou veřejnost, aby si fiktivně nakoupili různé druhy zboží či netradiční zážitky a zúčastnili se doprovodného programu, tj. seznámili se s 3D grafikou, tvorbou animací a ověřili si své znalosti z finanční gramotnosti v soutěži ZISKUJ, kterou připravili žáci oboru ekonomické lyceum.