Středa 31.3. - sportovní den

Vážení rodiče a milí studenti, ve středu 31.3. jsme zrušili všechnu online i offline výuku. Studenti mají prázdný rozvrh.

Naši tělocvikáři připravili pro studenty zajímavý úkol, který je zvedne od počítačů.

Úkol budou plnit venku v místě svého bydliště. Se zadáním úkolu je seznámí jejich třídní učitelé. Dopředu si studenti mohou připravit mobil s aplikacemi Mapy.cz a Kompas (nebo reálnou buzolu nebo kompas) a zorientovat se v jejich používání. Dále by si dopředu měli vytipovat volné prostranství - ideálně louku - o rozměrech minimálně 150x150 metrů, na které se budou ve středu pohybovat.

Doufám, že se vám tato sportovní („škaredá“) středa bude líbit a přeji příjemné prožití velikonočních prázdnin a svátků.

Aleš Petrák, ředitel školy