Nacházíte se:

Soutěž YPEF - okresní kolo

Dne 21.2.2019 se uskutečnilo okresní kolo této soutěže v Pelhřimově.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V kategorii mladších startovalo 18 družstev a v kategorii starších 3 družstva z našeho okresu. Družstvo naší školy ve složení Magdalena Kožichová, Sára Erneysová a Ema Havelková obsadilo 2. místo o 0,5 bodu za vítězným družstvem ze ZŠ Horní Cerekev a naše druhé družstvo ve složení Johana Říčanová, Kateřina Marešová a Anna Vondráčková skončilo na 15.místě.

V kategorii starších zvítězilo družstvo: Štěpánka Růžičková, Filip Havelka a Filip Svoboda.Toto družstvo postupuje do krajského kola v Brně. Další dvě družstva naší školy skončila na druhém a třetím místě, druzí: Matěj Slavětínský, Tereza Maděrová a Eva Harudová, třetí: Lukáš Kaňka, Kateřina Filipová a Tomáš Jaroš. Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a vítězům přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

PK biologie a vedení školy