Pozvánka na soutěž žáků základních škol v psaní na počítačích

XXI. talentovou soutěž v psaní na klávesnici PC.

Srdečně zveme na XXI. talentovou soutěž v psaní na klávesnici PC pro žáky 8. a 9. tříd, která se koná v pátek 20. října 2017 od 8:15 hodin v budově obchodní akademie.

Žáci budou soutěžit podle programu psaní na počítači ZAV. Opis potrvá 30 minut a podle počtu napsaných cvičení sestavíme výsledkovou listinu. Účastníci soutěže nemusejí mít ani částečnou znalost psaní na počítači. Jde nám o to, aby si vyzkoušeli desetiprstovou metodu psaní na klávesnici.

Před začátkem soutěže je spoluautoři metody (Ing. Helena a Jaroslav Zaviačičovi) a naši pedagogové seznámí s činnostmi, které jsou potřebné ke zdárnému průběhu soutěže. Ve volném čase shlédnou žáci a vyučující exhibici devítinásobné mistryně světa v psaní na počítači Ing. Heleny Zaviačičové a doprovodný program spojení s 3Dgrafikou.

Pro soutěžící i jejich pedagogický doprovod bude připraveno malé občerstvení. Nejlepší žáci soutěže budou odměněni diplomy a drobnými cenami. Předpokládáme, že soutěž skončí do11:30 hodin.

Pokud budete mít o soutěž zájem pošlete přihlášku nejpozději do pondělí 16. října t. r. do 12:00 hodin na adresu vanova@gyoa.cz.

Těšíme se na Vaši účast.