Nacházíte se:

Nezapomenutelné Skotsko

Úžasná příležitost, jak si procvičit angličtinu.

Celý výlet do Velké Británie byl skvěle zorganizován a slečna průvodkyně se snažila, abychom navštívili co nejvíce míst - od nádherného historického hlavního města Edinburgh přes krásnou skotskou přírodu, až po návštěvu Londýna a univerzitního města Oxford. Byla to úžasná příležitost, jak si procvičit angličtinu a vyzkoušet si, jak porozumíme skotskému přízvuku, například na ubytování v hostitelských rodinách, které se o nás po celou dobu skvěle staraly. Výlet bych zhodnotila velmi kladně a doufám, že Velkou Británii opět brzy navštívím.

Simona K., 2. A, obchodní akademie

Ze zájezdu do Skotska se mi nejvíce libila návštěva Edinburghu a Oxfordu. Bohužel jsme nebyli v Christ Church College. Zábavná byla i projížďka lodí po jezeře Loch ness. Určitě se chci do Skotska znovu podívat.

Ivana Z., 2. A, obchodní akademie

Celý zájezd se mi velice líbil a předčil veškerá má očekávání. Krajina byla úchvatná, navštívená místa velmi zajímavá, lidé skvělí a velice milí. Celý týden, který jsem ve Skotsku strávila, utekl neuvěřitelně rychle. Navštívili jsme například jezero Loch Ness, palírnu whiskey, Saint Andrews, Oxford a Edinburgh. Hlavní město se mi líbilo ze všeho nejvíc, i přes skotské počasí.
Jsem velice ráda, že jsem měla možnost poznat nejkrásnější a nejzajímavější zemi Spojeného království.

Tereza L., 3. L, ekonomické lyceum

Výlet do Skotska byl příjemným zpestřením prvních šedivých podzimních dní. Počasí nám přálo a typicky britského počasí jsme zakusili jen jeden den a to v slabém odvaru. Do mého srdíčka se určitě zapsala města Edinburgh, Oxford a St. Andrews, která mě svou architekturou a atmosférou učarovala. Mé velké díky patří hostitelským rodinám a týmu cestovní kanceláře, kteří byli třešničkou na dortu perfektnímu zájezdu.

Nikola S., 3. L, ekonomické lyceum

Moje první dojmy ve Skotsku byly trochu pochmurné, byla jsem unavená z cesty a ještě jsem nevnímala své okolí. Potom jsem ale jen žasla, co tato krásná země skrývá. Měli jsme docela i štěstí na počasí, bylo trochu deštivo, ale to k tomu patří. Celý týden, co jsme zde strávili, mi utekl neuvěřitelně hodně. Poznali jsme krásy Skotské vysočiny, viděla jsem hlavní město, Edinburgh, Saint Adrews, jezero Loch Ness, Blair Castle, palírnu whiskey a spoustu dalšího. Pro mě tento zájezd hlavně znamenal seznámí s kulturou Skotska a jeho obyvatel, zažila jsem tady nespočet zábavných okamžiků s mými spolužačkami. Shrnula bych tento poznávací zájezd za velmi vydařený a těším se na další zážitky s naší školou.

Hana M., 3. L, ekonomické lyceum