Jaro je tady a s ním i úspěchy našich studentů

Jarní měsíce jsou pravidelně vyhrazeny konání krajských kol vědomostních soutěží.

Nebylo tomu jinak ani v letošním školním roce, kdy proběhlo KK Dějepisné olympiády a KK soutěže O češtině trochu jinak.

Soutěžící se sice na rozdíl od minulých let utkali v online prostoru, ale další náležitosti zůstaly zachovány.

V KK Dějepisné olympiády nás ve II. kategorii reprezentoval Filip Havelka, student septimy, který obsadil 5.-6. místo. Veronika Kršková, studentka 1.A, se umístila na 21.-22. místě.

V soutěži O češtině trochu jinak jsme měli zastoupení v obou kategoriích. V I. kategorii nás reprezentovala studentka tercie Libuše Poláčková a její soutěžní premiéra přinesla 6. místo.

Ve II. kategorii hájil naše barvy Adam Šebesta, student oktávy, a obsadil 2. místo, které je zároveň místem postupovým.

Všem jmenovaným studentům blahopřejeme, děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další spolupráci.