Nacházíte se:

Jarní (2021) rodičovské schůzky online

Vážení rodiče, i jarní rodičovské schůzky musíme vzhledem k současné situaci schůzky organizovat výhradně v online režimu.

Schůzky se (pro většinu tříd GY i OA) budou konat v úterý 20. 4. 2021 od 16:00.

Ale pozor, některé třídy mají čas posunut až na 17:00 a třída sekunda má schůzku až ve středu 21.4.

Každý třídní učitel již měl za úkol poslat rodičům pozvánku k rodičovským schůzkám a návod k připojení.

Setkání s rodiči proběhne online prostřednictvím aplikace Teams. Většinou od 16:00 proběhne setkání s třídním učitelem (do zhruba 16:30). Rodiče se ke schůzce připojí prostřednictvím aplikace Teams (MS Office 365) přes účet svého dítěte nebo podle návodu, který je zveřejněn níže.

Rodiče se dozví aktuální informace a poté dostanou prostor k dotazům a připomínkám.

V následujících dnech od 21. 4. do 29. 4. se budou konat individuální on-line konzultace s jednotlivými vyučujícími jednotlivých předmětů. Je vhodné, aby si rodič dopředu domluvil čas a formu setkání.“

Návod, jak se připojit k třídním schůzkám.

Vážení rodiče, každý třídní učitel bude organizovat třídní schůzku prostřednictvím aplikace MS Teams v týmu své třídy. Jaký tým využijete pro schůzku, vám sdělí vaše dítě nebo váš třídní učitel.

Proto je pro vás jakožto rodiče nejjednodušší využít počítač, který používá vaše dítě pro školní online práci. A přihlásit se do příslušného týmu na jeho přihlašovací údaje a jeho účet.

Zkontrolujte si prosím (se svým dítětem), zda je na zařízení funkční zvukový vstup (mikrofon) a výstup (reproduktory nebo sluchátka).

Pro ty z rodičů, kteří se nechtějí (nebo nemohou) přihlásit prostřednictvím účtu svého dítěte, zašle každý třídní pozvánku spolu odkazem, na kterém se přihlásí do týmu jako host. Níže je přiložen v pdf návod pro rodiče, jak v tomto případě postupovat.

Soubory ke stažení: