Fyzikální olympiáda

Ve dnech 21. a 26. dubna se konala krajská kola kategorií B, C, D, E. Z naší školy se do něj probojovalo 10 studentů a žáků.

V kategorii B (3. ročník a septima) se do krajského kola podařilo postoupit pouze 6 studentům středních škol kraje Vysočina, mezi nimi byli i 3 naši studenti. Na přední umístění však nedosáhli.

V kategorii C (2. ročník a sexta) soutěžili také 3 naši studenti. Z celkového počtu 20 soutěžících obsadili Veronika Hlomová 2. místo, Pavel Prchal 5. místo a Lukáš Záruba 6. místo.

V kategorii D (1. ročník a kvinta) z celkového počtu 30 soutěžících obsadil Daniel Švec 2. místo a Radim Švec 5. místo.

V kategorii E (9. roč. ZŠ a kvarta) po předchozích prvních dvou pozicích v okresním kole obsadil Jan Machotka 4. místo a Jiří Poduška 10. místo z 23 soutěžících.