Adaptační kurz gymnázia

Prváci se byli adaptovat u Počátek.

Za rozbřesku pondělí dne 6.9. 2021 třídy 1.A a B pod vedením svých třídních učitelů, Mgr. Nerada a Plášila, zavítaly do resortu Dětského tábora Beruška na okraji malebného lesa, kde se krčily drobné chatky. Žáky nejen rozmanitými úkoly prvého dne provázela skupina tří osobitých veselých instruktorů. Za večera se uskutečnila originální hra spočívající v hledání rozmanitých předmětů.

Svítání dalšího dne otevřelo znamenité jídlo, následovaly aktivity v přírodě, kde účastníci rozvíjeli jak strategické myšlení, tak obratnost těla. Poslední noc někteří strávili rozjímáním a rozhovory v útulném světle ohně, kol něhož kroužily nočním můry, další se opodál veselili na bouřlivé párty v šeru statných kmenů.

Třetí odpoledne třídy milý kraj opustily, ale všem nepochybně zůstanou barvité vzpomínky a zároveň se žáci i učitelé navzájem lépe poznali a porozuměli si.