Adaptační kurz žáků OA

Prváci stmelovali kolektiv na Lipnici

Adaptační kurz žáků je výbornou příležitostí jak hravou a zábavnou formou stmelit nový kolektiv. Adaptační kurz žáků třídy 1L proběhl ve dnech 6. - 8. září 2021 a 1OA ve dnech 15. - 17. září 2021 v prostorách areálu Kamenosochařskéhostřediska Lipnice nad Sázavou. Během různých zážitkových aktivit se žáci učili poznávat své nové spolužáky, komunikovat spolu, lépe si vzájemně rozumět, hledat společná řešení a spolupracovat. Přátelskou atmosféru vytvořili učitelé naší školy, kteří pro žáky tento kurz připravili.

A jak hodnotili adaptační kurz sami žáci?

Třída 1L

Myslím, že kurz byl fajn, užili jsme si to tam a seznámili jsme se s ostatními spolužáky.
Líbilo se mi, že jsem se seznámila s lidma z mojí třídy, povídaní paní psycholožky a bojová hra, kdy jsme skončili u ohánku a byli pasování na studenty OA. Nelíbilo se mi, že jsme měli málo volného času, ubtování a jídlo.
Adapťák se mi líbil, ale byly to náročné 3 dny. Bylo dobré, že na každou aktivitu se týmy měnily.
Líbily se mi noční hry, skalní golf a lyže. Nelíbily se mi běhací hry.
Líbilo se mi skoro všechno, dobře tam vařili. Většina her byla zábavná. Přidala bych více volného času.

Třída 1OA

Adaptační kurz hodnotím, že byl skvělý, protože jsme se jako třída bavili, spolupracovali jsme a pomáhali si. Z her se mi nejvíc líbila noční stezka, olympiáda a evoluce.
Na Lipnici se mi líbilo úplně všechno. Jak jsme jeli po lese na běžkách a museli si pomáhat, olympijské hry, všechno bylo zábavné. Vůbec jsme se nenudili.
Adaptační kurz hodnotím kladně, protože tam byla hrozná sranda, tak nějak jsme se začali všichni bavit a poznali jsme se.
Nadšený jsem byl úplně ze všeho a hlavně z toho, jak úžasné lidi mám ve třídě. Spousty suprových, mladých a krásných lidí tak pohromadě a ve své třídě! Ze všech her byla určitě nejlepší ta noční.