Nacházíte se:

Covid-19 Důležité upozornění pro studenty a rodiče - 12.3.

Informace pro rodiče a studenty.

Opatření ministerstva zdravotnictví, kterým se od 11.3. uzavírají školy (respektive se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů ve škole), samozřejmě platí i pro naši školu (zde).

Tento týden máme jarní prázdniny, a proto se pro Vás i pro nás do konce víkendu nic nemění. Platnost opatření, které nás začne ovlivňovat příští týden v pondělí, je uváděna do odvolání. Zatím se předpokládají dva až tři týdny. Z toho vyplývá, že škola bude od pondělí 16. 3 uzavřena.

Sledujte, prosím, naše stránky. V neděli 15. 3. se zde objeví případně další aktuální informace. A posléze v pondělí 16.3. budeme informovat studenty, jakým způsobem bude probíhat jejich vzdělávání bez osobní přítomnosti ve škole.

Informace pro rodiče:

Je samozřejmé, že ve škole (nejenom o jarních prázdninách) probíhá důkladný úklid (dezinfekce všech ploch a povrchů – zejména klik, madel apod ).

Rodiče žáků, kteří se vrátili či vrátí z postižených oblastí, popřípadě mají podezření na to, že přišli s koronavirem do styku, žádáme, aby postupovali podle informací uveřejněných na stránkách Ministerstva zdravotnictví (zde) nebo MŠMT. A dále prosíme, aby informovali svého třídního učitele.

Níže je uveden leták z krajského úřadu s doporučeným informacemi a postupy.

Aleš Petrák, ředitel školy

Soubory ke stažení: